Nominácia do Opatije

Od 21. do 30. augusta sa koná v Opatiji 2. svetový kongres mládeže. Hoci som na stránkach SBZ nenašiel žiadnu informáciu o tom, ktoré páry boli na toto podujatie nominované, dozvedel som sa, že nominácia prebehla. Na kongrese sa budú konať tri súťaže.

  • súťaž družstiev švajčiar/KO 22.-26.8.
  • súťaž družstiev BAM 24.-27.8.
  • súťaž párov 28.-30.8.

Na oficiálnej stránke podujatia je zatiaľ zverejnené iba, že sa naši hráči zúčastnia súťaže párov. Je možné, že sa zúčastníme aj súťaže BAM, ale predpokladám, že asi nie. Bolo by však vhodné, keby predsedníctvo SBZ svoje uznesenia zverejňovalo promptne po ich prijatí, potom nebudú vznikať zbytočné fámy. Nominované páry sú:

  • Adam Kubica - Martin Vodička
  • Juraj Kvoček - Jakub Jakabšic
  • Mária Vajdová - Zuzana Závodská

Všetkým našim hráčom budeme držať palce.

Doplnok

Hoci predsedníctvo nominácie schválilo už 8.8. na stránke SBZ boli zverejnené až 15.8. Okrem Opatije tam je aj nominácia na Hry malých federácii v San Maríne.

 

blog comments powered by Disqus